TOP

Zmień coś w swoim mieszkaniu

Czasami patrząc na swoje mieszkanie czuje się potrzebę zmiany oraz chęć odświeżenia pomieszczenia. Bardzo często jednak ciężko o środki na generalny remont czy zakup nowych mebli. Wówczas takim sposobem wyjścia z sytuacji może być zmiana drobnych elementów wystroju takich jak dywany, zasłony, abażury do lamp, poduszki na kanapie itp., które można znaleźć na tej stronie. Dzięki temu małym nakładem środków można uzyskać ciekawy efekt.

abażury do lampPomysł na zmianę

Robiąc małe zmiany, a oczekując ciekawego efektu trzeba podejść do zadania strategicznie. Kiedy pokój, który wymaga odświeżenia, urządzony jest w jasnych barwach i ma delikatny design wówczas można zainwestować w elementy o mocnych intensywnych kolorach. Pokój będzie ożywiony, kiedy dodamy do niego słoneczny dywan, zasłony z motywem żółtego kwiatu oraz cytrynowe abażury do lamp. Rozweseli to pomieszczenie, ale będzie pasować do łagodnego designu.

Nie przesadź

Analogicznie mając jaskrawe lub ciemne pomieszczenie można je stonować łagodnymi dodatkami. Rezygnacja z intensywnych dodatków może sprawdzić się u dorastających dzieci, które powoli wychodzą z etapu kwiatuszków i samochodzików, ale jednocześnie nie potrzebują zmiany mebli oraz malowania pokoju. Dzieciaki na pewno będą zadowolone z nowych gadżetów w pokoju.