TOP

Ważny dodatek do domu czyli lampy

Wybór lamp do domu to wbrew pozorom wcale nie tak prosta sprawa. Dostępnych jest tak wiele wzorów, poza tym naprawdę piękne lampy potrafią słono kosztować. Mimo wszystko warto spełniać swoje marzenia o wybranych modelach oświetlenia – lampy potrafią wyczarować magiczny klimat w domu, odpowiednio dobrane dodają mu też szyku i charakteru.

Lampy skandynawskie

lampy skandynawskie
Obecnie szalenie popularne są lampy skandynawskie. Jeżeli chodzi o topowe skandynawskie marki, to ich projektanci naprawdę nie osiadają na laurach i wciąż wymyślają coś nowego. Warto zatem przejrzeć katalogi marek takich jak na przykład Madam Stoltz, House Doctor albo Bloomingville. Lampy w stylu skandynawskim mają różną formę i wykonane są z różnych materiałów, mają przy tym jedną wspólną cechę – są szalenie stylowe w swojej prostocie, doskonale wykonane, minimalistyczne.

Skandynawskie oświetlenie w Twoim domu

Jeżeli chodzi o materiały, z których produkuje się lampy w tym stylu, częściej są to lampy wykonane z mosiądzu i miedzi, lampy drewniane, rattanowe oraz wykonane ze słomy, a także dmuchane szklane lampy. Pięknie prezentują się w minimalistycznych wnętrzach w stylu skandynawskim, a także w przestrzeniach urządzonych w stylu loftowym.